Sennik Płeć

  Płeć pojawiająca się we śnie oznacza, że nadszedł wreszcie czas na dokonanie wewnętrznej oceny tego, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez społeczeństwo. Sen o płci przeciwnej stanowi przypomnienie o tym, aby zwrócić szczególną uwagę na aspekty jakie reprezentuje ona w naszym codziennym życiu oraz jakie jej elementy można włączyć do swojego kodeksu postępowania. Być może zastanawiasz się nad tym jaką rolę w życiu powinna odgrywać dana płeć. Nie zawsze jest to podział jednoznaczny. Bardzo często podział obowiązków pomiędzy kobietą a mężczyzną według starych zwyczajów zostaje zachwiany. Do obowiązków mężczyzny mogą należeć np. sprzątanie i gotowanie a do obowiązków kobiety np. zarabianie na życie itp.
  Jeśli jesteś w ciąży i zastanawiasz się jaką płeć będzie miało twoje dziecko oznacza to, że jesteś zaabsorbowana rozpoczynającym się nowym etapem w twoim życiu. To normalne, że zastanawiasz się czy będziesz mieć chłopca czy dziewczynkę. Sen może być wyrazem rzeczywistych doświadczeń: być może ludzie, którzy dowiedzieli się, że jesteś w ciąży pytają cię o płeć twojego dziecka. Nie ma dowodów na to, że sny kobiety ciężarnej mogą ujawnić płeć jej dziecka.
  śnić o własnej płci – dobrze czujesz się we własnej skórze, taki sen wróży same sukcesy
  śnić o płci przeciwnej – twoja dotychczasowa rola odwróci się a ty zaczniesz być zupełnie inaczej postrzegany przez swoje najbliższe otoczenie
  płeć żeńska – doświadczysz przyjaznego przewodnictwa w życiu
  płeć męska – postawisz w życiu na to, co praktyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *