"Sennik Oś: Odkryj znaczenie snu o obracającej się osi. Poznaj symbole i interpretacje snów, które pomogą Ci właściwie interpretować swój sen."

Sennik Oś

  Sen o osi oznacza, że będziesz musiał wkrótce skoncentrować się na ważniejszych rzeczach w życiu niż do tej pory. Być może czujesz się zbyt obciążony codziennością bądź zbyt wrażliwy na krzywdę, którą dostrzegasz u innych. Oś jest symbolem powtarzającego się i regularnego cyklu życia. Jeśli we śnie obraca się szybko, jest to znak, że nasze życie ma bardzo szybki i dynamiczny przebieg, jeśli natomiast oś obraca się wolno, wówczas nasze życie prawdopodobnie ma spokojny i mało energiczny bieg.
  jeśli widzisz oś – pamiętaj, że ostrożności w życiu nigdy nie za wiele
  złamana oś – oznacza brak pewności siebie, niezależności oraz kontroli w życiu
  krzywa oś – to znak, że wszystko w twoim życiu wywróci się do góry nogami
  rysowanie osi – to dobry zwiastun, wreszcie podejmiesz dobre i mądre przedsięwzięcie
  oś od wozu, która skrzypi – nie dopilnujesz właściwie pewnej sprawy, przez co opinia o tobie znacznie się pogorszy
  spokojnie obracająca się oś – jest wyrazem wszelkiej pomyślności w podejmowanych na co dzień przedsięwzięciach a także wróży ona pomyśle spełnienie się osobistych marzeń i pragnień
  oś od maszyny – zwykle oznacza załamanie się intratnego dochodu oraz odpływ gotówki
  złamana oś – jest złą wróżbą wieszczącą brak szczęścia w codziennych przedsięwzięciach
  oś czasu – ma dla każdego człowieka bardzo istotne znaczenie, bowiem stanowi przegląd wszystkich życiowych wydarzeń z przeszłości, należy jednak przy tym uważać, aby nie analizować swojej przeszłości zbyt dokładnie, bo może przynieść to odwrotny skutek
  oś liczbowa – jest wyrazem materialistycznego podejścia do życia, pamiętaj jednak, że w życiu czasem lepiej iść na żywioł niż wszystko wiecznie mierzyć, warzyć i przeliczać.

Sprawdź sennik na dziś klikając w dowolną reklamę na stronie na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *