"Sennik Ołówek: Złudne nadzieje i brak zdecydowania. Odkryj, co symbolizuje sen o ołówku i jakie są jego interpretacje. Uważaj na oszustwa i bądź elastyczny w myśleniu."

Sennik Ołówek

  Najczęściej oznacza tymczasową sytuację, która zaburzy dotychczasową równowagę w twoim życiu. Po pewnym czasie jednak wszystko powróci do normy. Ołówek we śnie symbolizuje złudne nadzieje, nic nie znaczące obietnice oraz puste słowa. Wszystko bowiem co jest napisane ołówkiem można w łatwy sposób zmazać i zmienić. Ołówek może być także oznaką braku zdecydowania oraz zmiennych emocji. Być może zbyt często w swoim życiu rzucasz słowa na wiatr.
  ujrzeć – uważaj, bo możesz stać się ofiarą oszustwa, posada lub nagroda, na którą liczyłeś może niesprawiedliwie przypaść komuś innemu
  ostrzyć go, temperować – musisz być bardziej elastyczny w swoim sposobie myślenia, słuchaj co inni mają ci do powiedzenia i nie odrzucaj zbyt szybko sugerowanych poglądów i opinii
  trzymać go w reku – zachowasz dobre imię wprowadzając swoje słowa w czyny
  czerwony ołówek – twój związek nie będzie trwał długo
  kolorowy ołówek – jeśli nie zaczniesz w porę pielęgnować swych umiejętności możesz zapomnieć o jakimkolwiek rozwoju
  połamany ołówek – szybko podniesiesz się po dotkliwej porażce jednako nie wyciągniesz z niej żadnych wniosków na przyszłość.

Sprawdź sennik na dziś klikając w dowolną reklamę na stronie na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *